Jesienne spa z mydłami z Palestyny

palestyna.eu - sklepPo aktywnych letnich miesiącach przyszła pora na chwilę zwolnienia. Pogodowa aura i coraz dłuższe wieczory – nieubłaganie wskazują, że nadeszła jesień. To idealny moment, by dać chwilę wytchnienia skórze po intensywnym okresie nasłonecznienia. Nasze baterie zostały naładowane witaminą D. Jednak obcowanie z promieniami słońca na plaży, czy w ogrodzie, wpływa na wysuszenie, podrażnienie oraz pojawienie się uczucia szorstkości skóry. To już tylko jeden niewielki krok do uwydatnienia pierwszych oznak starzenia, w postaci zmarszczek.

Jesień – czas dla Ciebie i ciała

Otrzymaliśmy ostatnio godzinę dodatkowego czasu, snu, odpoczynku – trzeba ten dar konstruktywnie dla naszego organizmu spożytkować. Obowiązki, praca, dom, rodzina – ale 30 minut dla siebie, powinniśmy potraktować, jako inwestycję na lata. Na pewno skóra będzie nam wdzięczna, jeśli pozwolimy na odbudowę i nawilżenie jej  po intensywnym, wakacyjnym okresie. Są dostępne na rynku różne patenty i środki do naprawy naskórka. Ale chcemy Wam pokazać przetestowany przez nas zestaw środków do pielęgnacji ciała, które widocznie poprawią kondycję skóry. Co ważne – bez “chemicznych wspomagaczy”, tj. zawartości konserwantów – dlatego zaprezentowane produkty są przeznaczone dla wymagających skór i ze skłonnościami do alergii.

Pakiet regeneracyjny z mydłami z Palestyny 

Zaczynamy od przyjemnej kąpieli w wannie z ręcznie robionym mydłem z wysokiej jakości oliwy z palestyńskich oliwek – bogate w przeciwutleniacze, omegę 3, 6, 9 – które gwarantuje skórze przywrócenie i utrzymanie zdrowego wyglądu oraz właściwego nawilżenia.

  • Mydło Kanaan Naturals z olejkiem
    Dla fanów dużej ilości piany – polecamy mydło Kanaan, ale w płynnej konsystencji, z zawartością olejku lawendy (dla odprężenia i relaksu). Dostępne są również inne zapachy – z domieszką Róży Damasceńskiej lub samą oliwą.
    O jakości i skuteczności wyżej opisanych mydeł świadczą lata tradycji, zatrzymane w mieście Nablus, leżącym na Zachodnim Brzegu Jordanu w Palestynie. Głównym składnikiem receptury jest oliwa z pierwszego tłoczenia, woda i alkaliczny związek sodu. Warty podkreślenia jest fakt, że żadne z mydeł nie zawiera ani grama konserwantów, składników syntetycznych – co daje pewność, że nie zaszkodzimy własnej skórze i umożliwimy jej odzyskać odpowiedni poziom nawilżenia.
  • Niezbędny produkt w każdym domowym SPA – gąbka
    Do pełnego relaksu proponujemy zastosowanie gąbki do kąpieli i masażu. Pomoże w procesie złuszczania i eliminowania martwego naskórka, pozostawiając odnowioną i delikatną w dotyku skórę.

  • Ostatnim elementem, który również zasługuje na naszą uwagę podczas jesiennej odnowy są nasze stopy. Pumeks wulkaniczny pomaga w usunięciu martwego naskórka. Nigdy nie traci na skuteczności i nie zmienia kształtu.
Minimu 4 znaki
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Ciebie kiedy produkt będzie dostępny. Podaj adres e-mail, na który mamy przesłać tę informację.